Bramy garażowe segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach.

malowanie-w-strukturze-silk-wisniowski-silkline-panel-001Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Bramę ze sprężynami skrętnymi można zamontować nawet do nadproża o wysokości 10 cm. Zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zagospodarować tak. Bez zbędnego wysiłku, lekko, wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Jej płynny ruch i bezproblemowa praca to standard, do którego łatwo przywykniesz.

Dobrze dobrana brama garażowa segmentowa to taka, która jest funkcjonalna, komfortowa i bezpieczna w użytkowaniu. Przede wszystkim dopasowana do stylu budynku w którym będzie funkcjonować.

Nieodzownym elementem w doborze bramy poza jej funkcjonalnością jest też dopasowanie do koloru elewacji budynku oraz wyglądu zewnętrznego dachu.

W przypadku wyboru bramy garaż segmentowej, muszą zostać spełnione standardy dotyczące wielkości otworu na nią. Typowy otwór garażu dla wersji jednostanowiskowej powinien mieć przynajmniej 2,3 m szerokości i 2 m wysokości.

W opcji dwustanowiskowego garażu szerokość wjazdu nie powinna być mniejsza niż 5 – 6 m. Obecnie w większości nabywane są bramy na wymiar. Bramy garażowe segmentowe oferujemy w zależności od potrzeb i uwarunkowań budynku

PRIME zobacz

Uni Therm zobacz

Uni Pro zobacz