FAKRO Okna dachowe – dodaj światła i przestrzeni…

okna-dachowe-fakroNasza firma w spółpracuje z Firmą FAKRO, która jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie.

Zarówno wysoka jakość produktów jak i działalność samej firmy FAKRO zostały wielokrotnie docenione. Wśród wielu nagród i wyróżnień honorowe miejsce zajmuje Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP„za szczególny wkład w budowaniu prestiżu polskiej gospodarki na rynkach UE” przyznana w 2003 roku.

Okna dachowe FAKRO w naszej ofercie:

Najwyższa jakość wykonania, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania oraz nowatorskie rozwiązania umożliwiają dobranie odpowiedniego okna dachowego FAKRO do każdego rodzaju pomieszczenia. Okna wytwarzane są z najlepszych surowców w oparciu o najnowsze technologie gwarantujące trwałość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i bardzo dobre parametry termoizolacyjne.

 KATALOG

      

Okna dachowe obrotowe – oś obrotu w połowie wysokości okna – zapewnia przewietrzanie oraz doświetlenie pomieszczenia

Okna dachowe – uchylno obrotowe – oprócz przewietrzania i doświetlenia zapewniają swobodny dostęp do okna i szeroki widok na zewnątrz – otwierane na dwa sposoby: uchylny i obrotowy
Okna dachowe o podwyższonej osi obrotu – oś obrotu umieszczona powyżej połowy wysokości okna – dolna część skrzydła pełni rolę okna klapowego, a górna stanowi dodatkowe doświetlenie


Okna dachowe do zespoleń
– okna montowane w zespoleniu z innymi oknami

Okna dachowe wyłazowe – okno o konstrukcji klapowej otwierane na bok o kąt 90o – otwierane na prawą lub lewą stronę

Akcesoria okienne KATALOG