Wysokiej jakości parapety firmy ALSTON i MEDOS

parapet_alstonFirma Alston specjalizuje się w obróbce komponentów kamiennych tzw. konglomeratów marmurowych (Aglomarmur). W ofercie znajdą państwo produkty wykonane z wysokiej jakości konglomeratów marmurowych pochodzących z Włoch, co jednocześnie jest gwarancją najwyższej jakości wyrobu.

  Firmy włoskie to eksperci w dziedzinie kamienia naturalnego i już od wielu lat zajmują się produkcją aglomeratów marmurowych. Firma ALSTON specjalizuje się głównie w wykonawstwie: parapetów, blatów kuchennych i łazienkowych, stołów i lad, elementów schodów (stopnie i stopnice), posadzki, elementów kominków.

  W ofercie handlowej znajdą się również parapety wewnętrzne komorowe PCV firmy VOX, parapety nakładkowe PCV, parapety zewnętrzne stalowe, aluminiowe, aluminiowe typu płytka, parapety stalowe okleinowane ocynk w kolorach drewnopodobnych.

 Parapety firmy ALSTON.

  •  Parapety PCV ZOBACZ
  •  Parapety aglomarmur ZOBACZ
  •  Parapety zewnętrzne – stalowe oraz aluminiowe ZOBACZ

 

 

parapety_medosFirma Medos  produkuje parapety laminowane MDF. ZOBACZ

Parapet MDF jest produktem drewnopodobnym, powstałym w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem związków organicznych, łączonych i utwardzonych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury.

Płyta MDF jest wilgocioodporna, jest bardzo dobrym substytutem dla drewna naturalnego, nie zawiera żadnych strukturalnych niedoskonałości typu sęki, złe ułożenie włókien, wiek rdzeni, pęknięcia, czy też przeżywiczenia.